** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY, JEŚLI TWOJE DZIECKO KIEDYKOLWIEK NIE CHCIAŁO POSPRZĄTAĆ SWOJEGO POKOJU **

ZACZEKAJ! Twoje Zamówienie Jest Jeszcze Niepełne

To już ostatni krok...

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję tylko dla nowych klientów!

Chciałabym Ci zadać pytanie: co byś powiedziała, gdybyś miała 2 razy większą szansę na sukces ? 

Skoro dołączasz do kursu, a tym samym do grona moich klientek, to mogę zaoferować Ci cały pakiet dodatkowych narzędzi w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki której cały proces zmiany nawyków w Twojej rodzinie stanie się jeszcze ciekawszy i przeprowadzisz go na większym luzie. 

Znajdziesz wśród nich mnóstwo rozwiązań, które Cię zaskoczą.. 

Spójrz, co dla Ciebie przygotowałam:

#1 mini - ebook pt. "Ugryź się w język". Co w nim znajdziesz ?

10 zakazanych zdań, które nigdy nie powinny paść z Twoich ust jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko zaczęło Ci pomagać, dzięki czemu zorientujesz się, KIEDY warto ugryźć sie w język.
Szczegółowe wyjaśnienia, dlaczego te komunikaty są niebezpieczne dla Twojego dziecka, a to sprawi, że będziesz wiedziała jak nie niszczyć jego poczucia własnej wartości.
Jak formułować bezpieczne, budujące ALTERNATYWNE komunikaty oparte na wzajemnym szacunku, dzięki którym Wasza relacja się ociepli, stanie się szczera i głęboka, a Ty w efekcie zaczniesz budować swój autorytet.
Przestaniesz mieć poczucie, że nie wiesz, co powiedzieć w danej sytuacji, a to sprawi, że Twoja niepewnosć zniknie i przybędzie Ci większej pewność siebie w działaniu.

Kiedy kieruje nami złość albo zwyczajnie nie wiemy, co powiedzieć, zdarza nam się powiedzieć dzieciom coś głupiego. 

Słowa mają wielką moc. 

Na szczęście można nad tym pracować. 

Ten mini - poradnik uświadomi Ci  wagę niektórych słów, a to z kolei pozwoli Ci wypracować odpowiednie reakcje, dzięki którym Twoim dzieciakom zaczną rosnąć skrzydła.
(WARTOŚĆ: 29zł)

#2 Mój autorski audiobook pt" Mucha nie siada. Mały nie-poradnik o wielkich porządkach". 

To przezabawna opowieść o rodzince Państwa Rach-Ciach, która mierzy się z problemem ciągłego bałaganu.  

Poznasz Mamę - Figę (z makiem), Pana Bańkę oraz ich dzieci: Spoko, Friko i Wenę. Oto, czym Cię zaskoczy:

Końska dawka humoru i mnóstwo zabawnych przygód. Dzięki temu zobaczysz swój problem z większego dystansu, a to sprawi, że cała zmiana w Waszej rodzinie stanie się wolna od stresu i przeprowadzicie ją na luzie.
Studia przypadków - dzięki dużym i małym postaciom z tej opowieści, poznasz różne temperamenty i postawy, w których bez problemu odnajdziesz siebie, swoje dzieci i męża. A to bardzo ułatwi Ci spojrzenie na problem bałaganu ich oczami. Podobnie, Twoje dzieci i mąż, słuchając tego audiobooka, łatwiej zorientują się w Twoich potrzebach i trudnych uczuciach.
Jak uświadomić wszystkim członkom rodziny, że praca kobiety w domu to tak naprawdę bardzo droga usługa, a ona sama nie jest niczyją sprzątaczką...
Jak reagować na specyficzne trudnośći. Znajdziesz tam tylko KONKRETNE, wybrane elementy wiedzy o rozwoju dzieci w różnym wieku (od przedszkolaka do nastolatka), dzięki której dowiesz się, co może sprawiać dzieciom trudności. A to spowoduje, że z łatwością będziesz umiała je rozpoznać i im zaradzić.

Bohaterami audiobooka są dzieci w każdym przedziale wiekowym (3-6 lat, 7-11 lat i nastolatki). 

Został on tak napisany, że może go słuchać cała rodzina doskonale się przy tym bawiąc. 

Możecie słuchać go razem fragmentami np. wieczorami lub osobno. Jak kto woli. 

To aż 2h i 49 minut fascynujących przygód, dobrego humoru i specjalnie wyselekcjonowanej wiedzy.
(WARTOŚĆ: 47zł)

3# dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku "Moje dziecko nie chce po sobie sprzątać !", która da Ci następujące możliwości :

Wymienisz się w niej doświadczeniami z innymi mamami, które tak jak Ty, realizują kurs i zmieniają nawyki w swojej rodzinie. Dzięki temu otrzymasz ogrom inspiracji od innych, ale też będziesz mogła sama ich inspirować.
Otrzymasz możliwość kontaktu i konsultacji ze mną na grupie aż przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Dzięki temu będziesz mogła rozwiać wszelkie wątpliwości, zadać dodatkowe pytania, na które chętnie Ci odpowiem.
Dzięki tak zaawansowanemu poszukiwaniu rozwiązań, nie będziesz sama z potencjalnymi trudnościami, bo na bieżąco wspólnymi siłami będziemy sobie z nimi radzić. A to sprawi, że uzyskasz poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój, dzięki czemu przybędzie Ci cierpliwości. Wszystko to znacznie ułatwi cały proces zmiany w rodzinie.

(WARTOŚĆ: 197zł)

# 4 Moduł dla zaawansowanych

Wartość wszystkich bonusów: 370zł!

Jestem pewna, że gdy zrealizujesz kurs, problem obowiązków domowych w Waszej rodzinie przestanie istnieć.

Ale nigdy nie jest tak, że nie może być lepiej. 

Spójrz, jakie niespodzianki znajdziesz w tym module:

Jak zmienić to, co dotąd wypracowaliście na zupełnie nowy system podziału obowiązków. Dzięki temu urozmaicie nieco codzienną rutynę.
Będziecie w stanie sprawdzić, który system najbardziej odpowiada Waszym potrzebom i który działa u Was najlepiej. 
Każdy z członków rodziny bez wyjątku przekona się na własnej skórze, co to znaczy w praktyce sprzątać po tych, co robią bałagan, a dzięki temu mąż i dzieciaki jeszcze mocniej utwierdzą się w świadomości tego, ile ten wysiłek kosztował Cię na przestrzeni lat.
Twoje dzieci lepiej zrozumieją pojęcie czasu i nauczą się nim skutecznie zarządzać, dzięki czemu dzieciaki przestaną odwlekać wykonanie obowiązków na wieczne "później".

(WARTOŚĆ: 97zł)

Cały pakiet tych narzędzi jest idealnym uzupełnieniem kursu, który zamawiasz. 

Każde z nich pośrednio pomoże Ci rozwiązać problem dziecięcego bałaganu w domu. 

Dzięki tym materiałom przestaniesz błądzić, odzyskasz spokój, bo będziesz wiedziała, jak wymagać i co jest na miarę możliwości Twoich dzieci. 

Zbudujesz z nimi dobrą relację i nauczysz się konsekwencji. Tak postępuje odpowiedzialny rodzic - zdobywa wiedzę, która pozwala mu zarówno wychować samodzielne, odpowiedzialne dziecko, ale też chce zadbać o siebie i swój dobrostan psycho-fizyczny, o swoje życie.

Najlepsze jest to, że możesz to wszystko mieć za ułamek normalnej wartości: 

#1 Ebook pt."Ugryź się w język" (wartość 29 zł)
#2 Audiobook pt. "Mucha nie siada" (wartość 47 zł)
#3 Dostęp do zamkniętej grupy "Moje dziecko nie chce po sobie sprzątać !" na Facebooku   (wartość 197 zł)
#4 Moduł dla Zaawansowanych  (wartość 97 zł)
Twój kurs "Wolna Mama, samodzielne dzieci. Jak uwolnić się od ciągłego sprzątania po innych i odzyskać radość życia. Strategia dla potencjalnych dezerterek" (wartość  179 zł)

A DO NIEGO DODATKOWE BONUSY:

> bonus #1 zeszyt ćwiczeń (wartość 97 zł)

> bonus #2  kolorowanki (wartość 19zł)

> bonus #3 mini przewodnik (wartość 29zł)

WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU (kurs + pakiet narzędzi): 694zł

CENA DLA CIEBIE :

137zł

Jest tylko jeden haczyk...

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

To Twoja decyzja, która będzie miała wpływ na resztę lat spędzonych z dziećmi.

Możesz podjąć ją teraz, po prostu kliknij przycisk poniżej.

Jest coś jeszcze. Już teraz możesz cieszyć się wiedzą z kursu nie wydając na niego ani grosza

© Copyright Iwona Duszyńska