** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY **

ZACZEKAJ! Twoje Zamówienie Jest Jeszcze Niepełne

To już ostatni krok...

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję tylko dla nowych Klientów !

To naprawdę świetna decyzja! 

Co powiedziałbyś na to, gdybyś mógł nie tylko nauczyć swoje dziecko szacunku do pieniędzy, ale gdyby zacząć rozwijać w nim przedsiębiorczość ?

Skoro dołączasz do grona moich Klientów i Klientek, to jestem pewna, że mogę zaoferować Ci ebooka pt. „Dobry interes. Przedsiębiorczość w interesie Twojego dziecka”. 

To ebook, który stworzyłam w odpowiedzi na swoje obserwacje i doświadczenia. Większość rodziców chce kupić coś swoim dzieciom na życiowy start, wypruwa sobie żyły, a ich dzieci i tak tego potem nie doceniają… Niektórzy ojcowie i matki wpadają w absurdalne wręcz poczucie winy, że nie dadzą rady uzbierać na wkład własny, czy na wesele swojej pociechy… 

Uważam, że można podarować im coś znacznie cenniejszego niż pieniądze. I nie trzeba być przy tym żadnym milionerem ! Czy nie lepiej dać dzieciom wędkę zamiast ryby, a samemu mieć dla siebie czas zamiast harować na to, by odłożyć dla nich jakieś ogromne kwoty ?

I jeszcze coś… 

Większość z nas dąży do tego, by dzieci były dobrze wykształcone i znalazły dobrą pracę (cokolwiek to znaczy) u kogoś. Dlaczego pozbawiać je możliwości wyboru ścieżki zawodowej nie ucząc ich tego, że mogą pracować też u siebie, „na swoim” ? Dlatego, chcąc zapewnić ten wybór także swoim własnym dzieciom, stworzyłam cały pakiet narzędzi, metod i niezbędnej wiedzy w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki którym Twoje dziecko też będzie mogło wybrać swój własny sposób na zarabianie. A to sprawi, że stanie się naprawdę mentalnie i finansowo niezależnym człowiekiem.

Oto co znajdziesz w ebooku:

Szczegółową analizę różnic mentalnych pomiędzy bogatymi a biednymi. Dowiesz się, jak zarządzają swoim lękiem biedni, w jaki sposób ryzykują bogaci, jakie mają nawyki i skąd czerpię wiedzę o biznesie.
Rozwiązanie zagadki: co wspólnego z biznesem ma sport.
Cenne porady, jak rozwijać wewnętrzną motywację dziecka do bycia przedsiębiorczym.
Precyzyjne wyjaśnienia, dlaczego „wtopa” finansowa Twojego dziecka może być dla niego błogosławieństwem oraz sugestie, jak przekuć ją w twórcze biznesowe działanie.
Praktyczny instruktaż, co zrobić, gdy sam masz firmę, którą ciężko Ci utrzymać i akurat obecnie nie jesteś dla swojego dziecka przykładem idealnego przedsiębiorcy.
Kompleksową wiedzę o tym, jak rozwijać kompetencje miękkie Twojego dziecka i dlaczego są (i będą) one kluczowe w rozwijaniu przez nie własnej firmy.
Kilka cennych wskazówek, które pozwolą Ci rozwinąć w dziecku wrażliwość społeczną i rynkową, która zaprocentuje umiejętnością rozpoznawania okazji do robienia biznesu.
Dowiesz się, czym jest Ja możliwe, dlaczego jest niezbędne w rozwijaniu myślenia biznesowego, i odkryjesz metodę na to, jak je rozwijać.
Zdradzę Ci sekret, dlaczego Twoje nastoletnie dziecko powinno jak najwcześniej tworzyć swoje pierwsze źródło dochodu.
Specjalnie opracowaną procedurę osiągania celu biznesowego przez Twoje dziecko, która będzie uwzględniała różne drogi jego osiągania oraz analizę i realizację strategii biznesowej.
Pomysły, jak wesprzeć dziecko w tworzeniu przez nie aktywów
Dowiesz się, jakie są największe aktywa Twojego dziecka tu i teraz
Szczegółowe wyjaśnienia, dlaczego powinieneś zachęcać swoje dziecko do udziału w wolontariacie i jaki związek ma on z przedsiębiorczością
Strategie rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas prowadzenia firmy, które nauczą Twoje dziecko wychodzić naprzeciw najbardziej zaskakującym wyzwaniom i radzić sobie ze stresem.
Moc wiedzy, na jakie doświadczenia pozwalać dziecku, by rozwijało w sobie „ikrę” przedsiębiorczości.
Symulacje wydatków na długofalowe inwestycje i na to, co „pożera” pieniądze.
Porady, jak poruszać się po środowisku społecznym dziecka, by się nie zniechęcało pod wpływem ludzkiego gadania i tym samym nauczyło się „iść pod prąd”.
Sugestie, jak nauczyć dziecko sztuki negocjacji.
Rozwieję Twoje wątpliwości, co do tego, jak dyskretnie kontrolować swoje dziecko, pomagać mu zarządzać pieniędzmi i kiedy się z tego dyskretnie wycofać pozostawiając mu wolną rękę.

UWAGA ! Pod każdym rozdziałem znajdziesz specjalne, niesamowicie twórcze i przyjemne w realizacji zadania do wykonania razem z dzieckiem, które pomogą Ci je wesprzeć w rozwoju jego „ikry” biznesowej.

I wiele, wiele więcej...

(Cena: ebooka „Dobry interes. Przedsiębiorczość w interesie Twojego dziecka: 47 zł)

Dodatkowo do ebooka otrzymasz 5 atrakcyjnych BONUSÓW:

Bonus #1 mini-ebook pt. „Tato, mamo, ile zarabiasz ?”

Znajdziesz w nim 5 najtrudniejszych pytań dotyczących pieniędzy, jakie zadają dzieci swoim rodzicom. 

Pokażę Ci, w jaki sposób możesz na nie mądrze odpowiedzieć dostosowując odpowiedzi do wrażliwości swojego dziecka. Nie będziesz musiał kłamać, a odpowiadając mu, do końca pozostaniesz sobą i nie stracisz swojego autorytetu w jego oczach. 

Otrzymasz szczegółowy instruktaż, jak za pomocą pytań prowadzić ze swoim dzieckiem rozmowy na trudne tematy o Twoich zarobkach, bogactwie, biedzie i ważnych wartościach. 

Przestaniesz mieć poczucie, że nie wiesz, co powiedzieć w danej sytuacji, żadne pytanie o pieniądze nie zbije Cię z tropu, a to sprawi, że Twoje zagubienie zniknie i przybędzie Ci większej pewność siebie we wszelkich późniejszych dyskusjach o pieniądzach. 

Ten mini - poradnik uświadomi Ci istnienie niektórych problemów, nad którymi główkuje Twoje dziecko. To z kolei pozwoli Ci wypracować odpowiednie, pewne reakcje, dzięki którym zapewnisz swojemu dziecku poczucie psychicznego bezpieczeństwa niezależnie od tego, ile zarabiasz i jaki zawód wykonujesz.

(wartość: 29zł)

Bonus #2 Planner budżetu nastolatka do wydrukowania

Dzięki tej estetycznie i przejrzyście sporządzonej tabeli, Twój nastolatek nauczy się kontrolować wpływy z różnych źródeł oraz swoje wydatki, które zostały podzielone na różne kategorie. Nauczy się planowania wydatków „do przodu”, zamiast przepuszczać pieniądze pod wpływem chwili. Dodatkowo zyska wiedzę „czarno na białym”, co dzieje się z jego pieniędzmi, że nie „topnieją” ot, tak. I w pewnym momencie się kończą… Pozwoli mu to na głębszą refleksję nad swoimi zachciankami i emocjami, które wyzwalają w nim niekontrolowane zakupy

(wartość: 19zł)

Bonus #3 Mapa zasobów nastolatka do wydrukowania

Nie da się rozwinąć przedsiębiorczości dziecka bez znajomości jego zasobów. – tych, tkwiących w jego osobowości, jak i w jego otoczeniu. Ta wyjątkowa mapa pozwoli mu na doskonałą orientację, w czym jest dobre i jakie możliwości może rozwijać. Twój nastolatek odkryje dzięki niej te zasoby, o których nie miał zielonego pojęcia, a które idealnie sprawdzą się w realizacji jego planów. Uzupełnianie poszczególnych miejsc na mapie zmusi go do kreatywnego myślenia o sobie i swoim biznesie. Ta mapa niewątpliwie poprowadzi go do celu. Bez pośpiechu, na miarę możliwości. Ponad wszystko otworzy mu oczy na to, czego nie dostrzegał dotąd na pierwszy rzut oka, zwłaszcza jeśli tę wydrukowaną mapę powiesi sobie nad biurkiem.

(wartość: 26zł)

Bonus #4 „Dziecko przy kasie” w formie audiobooka

Cała wiedza z ebooka pt. ”Dziecko przy kasie” – do słuchania ! A więc wszystkie tematy związane z edukacją finansową i uczeniem Twojego dziecka szacunku do pieniędzy, będziesz mógł zgłębiać poprzez słuchanie. A zatem, nie tylko przyswoisz sobie wiedzę m.in. o tym, jak nauczyć swoje dziecko oszczędzania, planowania wydatków, czy radzenia sobie z wpływami wszechobecnej reklamy, ale przede wszystkim zaoszczędzisz swój czas ! Bo będziesz mógł przyswajać ją jednocześnie jadąc samochodem, czy przyrządzając sałatkę. A mając do dyspozycji dwie formy publikacji „Dziecko przy kasie”, możesz korzystać z zawartej w niej wiedzy w sposób, z którym Będzie Ci „po drodze” w danej chwili: raz czytasz, innym razem słuchasz. Pełna wolność !

(wartość: 47zł)

Bonus #5 mini- ebook „Rozpuszczone dziecko. Życia nie przemierza się krocząc wyłącznie po czerwonym dywanie.”

Określenie „rozpuszczone” kojarzy się większości ludziom jednoznacznie źle… W tym ebooku wzięłam je pod lupę, podobnie jak zjawisko „rozpieszczania” dzieci. Wyjaśnię Ci w nim, dlaczego jako rodzice mamy tak wielkie trudności w odmawianiu przyjemności swoim dzieciom. Dzięki temu łatwiej przyjdzie Ci mówienie im STOP. Znajdziesz w nim także inspirującą historię bardzo bogatych rodziców, którzy mimo ogromnych finansowych możliwości, zapobiegli roszczeniowości swoich pociech i wychowali je na pewnych siebie, samodzielnych dorosłych. 

Przekonasz się, że zapewniając swojemu dziecku wysoki standard życia, nie musisz go tym samym „rozpuszczać”. W ebooku poruszę także temat „histerii sklepowych” i wskażę na to, dlaczego argument starszych pokoleń: „Za moich czasów dzieci sobie nie pozwalały na coś takiego” nie może mieć zastosowania w dzisiejszych czasach. Rozwikłam też problem potrzeb i zachcianek, dzięki czemu będziesz wiedział, czym się od siebie różnią, co mają ze sobą wspólnego i jak zrobić z tej wiedzy odpowiedni użytek. 

W ebooku znajdziesz też informacje, jak radzić sobie z „rozpuszczaniem” dzieci przez dziadków – kiedy im odpuścić, a kiedy nie. Tak, byś nie musiał uczestniczyć w bezsensownych konfliktach. Wspomnę też o takim trendzie wychowawczym, który w mojej ocenie jest „złotym środkiem”, idealną odpowiedzią na poszukiwania rodziców, jak dobrze wychowywać swoje dzieci, by nie „przegiąć” w żadną stronę i ukształtować samodzielnego, pewnego siebie człowieka, jednocześnie budując z nim ciepłą relację.

(wartość: 29zł)

Myślę, że też już to widzisz...

Cały pakiet tych narzędzi jest idealnym uzupełnieniem ebooka „Dobry interes”, który zamawiasz. 

Każde z nich pomoże Ci rozwiązać problem pieniędzy w głowie i w portfelu Twojej pociechy. 

Dzięki tym materiałom przestaniesz martwić się nie tylko o to, że sam musisz codziennie walczyć ze skutkami inflacji i o to, by Twój budżet się spinał. Ale sprawiając, by Twoje dziecko myślało i działało jak przedsiębiorca, zabezpieczasz je przed tymi trudnościami finansowymi, które właśnie dają się we znaki Tobie i większości Polaków. Poczujesz się spokojny o swoje dziecko. 

Zbudujesz z nim dobrą relację, bo całą tę wiedzę będziecie wprowadzać w życie w oparciu o twórczy dialog. Wspomnienia z tej drogi, na którą właśnie wchodzicie, na zawsze pozostaną w sercu Twojego dziecka. Ty kiedyś odejdziesz z tego świata. A życiowa wiedza i pozytywne emocje czerpane z relacji z mamą lub tatą, będą częścią Twojej pociechy na zawsze. To coś bezcennego. W taki sposób działa rodzic, który kocha…

Najlepsze jest to, że możesz to wszystko mieć za ułamek normalnej wartości! Spójrz: 

Pakiet 1 o przedsiębiorczości:

Ebook „Dobry interes. Przedsiębiorczość w interesie Twojego dziecka” cenie 47 zł + bonusy:

#1 mini-ebook pt. „Tato, Mamo, ile zarabiasz ?” (wartość: 29 zł)
#2 Planner budżetu nastolatka (wartość: 19 zł)
#3 Mapa zasobów nastolatka (wartość: 29 zł)
#4 ebook pt. „Dziecko przy kasie” w formie audiobooka (wartość: 47 zł)
#5 mini-ebook pt. „Rozpuszczone dziecko” (wartość: 29 zł)

ORAZ:

Pakiet 2 o wychowywaniu do szacunku do pieniędzy:

Ebook „Dziecko przy kasie” w wersji do czytania w cenie 47 zł + bonusy:

#1 workbook z zadaniami (wartość: 69 zł)
#2 dwa plannery oszczędzania Twojego dziecka (wartość: 29 zł)
#3 mini-ebook pt. „Love kieszonkowe” (wartość: 29 zł)
#4 Księga Małych Wielkich Szczęść (wartość: 35 zł)

Wartość wszystkich narzędzi wynosi: 409 zł

Cena dla Ciebie to jedyne:

129zł

Co zyskasz dzięki ebookowi pt. „Dobry interes. Przedsiębiorczość w interesie Twojego dziecka” :

Udowodnię Ci, że wyposażanie dzieci „na start” w duże kwoty pieniędzy czy np. mieszkanie wcale nie musi być korzystne ani dla ich przyszłości, ani dla Waszej relacji.
Nauczysz swoje dzieci tego, w jaki sposób mają rozpoznawać swoje zasoby, czym one są i przekuwać je na biznes.
Pokażę Ci „triki”, za pomocą których Twoje dziecko nauczy się dostrzegać okazje do tworzenia własnego biznesu, podczas gdy inni będą „spali” i przejdą im one koło nosa.
Dowiesz się, w jaki sposób rozwijanie w dziecku przedsiębiorczości wpływa na jego osiągnięcia w szkole. Dzięki temu, że Twoje dziecko będzie dążyć do rozwijania swojego źródła dochodu, zacznie bardziej przykładać się do nauki. W końcu przestaniesz się martwić o jego oceny.
Wejdziesz w rolę mentora. Będziesz potrafił tak pokierować swoim dzieckiem, że będzie ono zdolne skutecznie realizować swoje biznesowe cele.
Przedstawię Ci strategię tworzenia nastoletniej „firmy” lub firmy* krok-po-kroku, za pomocą której Twoje dziecko uruchomi swoją pierwszą działalność.
Pokażesz swojemu dziecku, w jaki sposób liczyć czas i pieniądze. Dzięki takim kwestiom jak inwestowanie, pasywa, aktywa, symulacje wydatków, Twoje dziecko z dużym prawdopodobieństwem już w wieku nastoletnim stworzy swoje pierwsze źródło dochodów.
Dam Ci cały pakiet podpowiedzi, dzięki którym nauczysz swoją pociechę skutecznego rozwiązywania problemów, jakie pojawią się na jego biznesowej drodze. W rezultacie oswoi ono stres, który wiąże się z prowadzeniem każdego biznesu.
Zainspirujesz swoje dziecko życiorysami pracowitych, kreatywnych i odważnych przedsiębiorców. W efekcie takich inspiracji Twoje dziecko z chęcią zmieni wiele swoich nawyków, które dotąd Cię niepokoiły. Stanie się bardziej zmotywowane i twórcze.
Przestaniesz martwić się o niezbyt sprzyjające dla swojej pociechy środowisko, wpływami którego się martwisz. Budowanie własnego biznesu wiąże się z koniecznością rozwijania kontaktów z ludźmi, którzy inspirują, chętnie się uczą i potrafią ze sobą współpracować. Wspierając swoje dziecko w tworzeniu jego biznesu, pomożesz mu zrozumieć tę ważną prawdę, którą – chcąc dobrze zarabiać – z pewnością wprowadzi w życie.
Przekonasz się, że nie musisz być przedsiębiorcą chcąc nauczyć swoje dziecko przedsiębiorczości, ani nie musisz mieć wielkich pieniędzy, by pomóc mu tworzyć jego własne źródło dochodu i nauczyć je myślenia jak biznesmen.

*w zależności od tego, czy dziecko jest pełnoletnie, czy jeszcze nie

Czy Ty także chcesz dołączyć do tego grona ?

Jest tylko jeden haczyk... 

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie. 

To Twoja decyzja, która będzie miała ogromny wpływ na to, w jaki sposób będzie budowało swoją finansową przyszłość. 

Możesz podjąć ją teraz, po prostu kliknij przycisk poniżej.


Jest coś jeszcze. Już teraz możesz cieszyć się wiedzą z kursu nie wydając na niego ani grosza

© Copyright Iwona Duszyńska