Naucz swojej dziecko szacunku do pieniędzy !

"Jak sprawić, aby dziecko przestało naciągać Cię na kolejne gadżety i zabawki ?"

Koniec z kłótniami i uleganiem. Twoje dziecko w końcu zrozumie, że pieniądze nie rosną na drzewie !

Nazywam się Iwona Duszyńska. Jestem psychopedagogiem, a moją wielka pasją jest wspieranie rodziców w problemach, które pojawiają się na ich rodzicielskiej drodze. Przede wszystkim jednak jestem rodzicem – takim samym jak Ty. Moja 4 dzieci to ciągłe wyzwania.

Jednym z nich był temat pieniędzy. Moim nastoletnim synom kieszonkowe przeciekało przez palce, a maluchy bezlitośnie naciągały mnie na słodycze.

Czy Twoje dzieci też chciałyby mieć fajne ciuchy, zabawki z reklamy, nowego smartfona, mogłyby jeść lody codziennie, a Ty zastanawiasz się, skąd na to wszystko brać ?

Z pewnością, kiedy kupujesz w sklepie kilka podstawowych produktów, zastanawiam się, na co poszła ta „stówka”. Inflacja, pandemia, wzrost rat kredytów, kryzys – wszystko to zrobiło swoje. Doskonale zapewne znasz swój finansowy ból. Gdyby jeszcze tylko dzieci potrafiły go zrozumieć i przestały ciągle coś „wydębiać” - w szczególności coś, co za chwilę i tak wyląduje w kącie... 

Dziś dzielę się swoją wiedzą, jak się temu nie poddać, z tymi rodzicami, którzy mają już dość ciągłego

„Mamo, kup mi to !”, „Tato, dasz mi kasę na…?” i „Przecież wszyscy kumple już to mają ! Ja mam być gorszy ?”

Dlatego ogromnie się cieszę, ze mogę dziś podzielić się swoim doświadczeniem wyjścia z tej trudnej sytuacji. Z radością oddaję w Twoje ręce mojego ebooka "Dziecko przy kasie !", który pozwoli każdej Mamie i Tacie nauczyć je zdrowego podejścia do pieniędzy. A - co najważniejsze - znajdziesz w nim mnóstwo sposobów na to, by Twoje dziecko:

zrozumiało i głęboko POCZUŁO, skąd się biorą pieniądze,
przestało Cię wiecznie naciągać na bezsensowne zachcianki,
potrafiło oprzeć się reklamie i konsumpcji,
potrafiło cieszyć się z tego, co ma,
rozwijało motywację do oszczędzania, pracy i nauki,
nauczyło się planować swoje wydatki
szanowało wartość (nie tylko Twojej) pracy
…tym samym sprawiając, że to ono (TWOJE DZIECKO) panuje nad swoimi pieniędzmi, a nie one nad nim.

A wszystko to bez niepotrzebnego stresu i dyskusji, które do niczego nie prowadzą. W końcu się dogadacie, a temat pieniędzy zamiast frustrować, stanie się bardzo interesującym i twórczym aspektem codzienności w Waszej rodzinie.

 
Mam nadzieję, że ta publikacja otworzy przed Tobą morze nowych, rodzicielskich możliwości, o które zupełnie się nie podejrzewałeś...

Oto, co znajdziesz w moim e-booku :

Zdradzę Ci tajemnicę, DLACZEGO Twoje dziecko powinno mieć swoje własne pieniądze i SKĄD. Dzięki temu przestaniesz bić się z myślami, czy nie jest na to za małe i czy w ogóle jest mu to potrzebne skoro niby „wszystko ma”.
Solidną dawkę pomysłów na to, co zrobić, gdy usłyszysz z ust Twojego dziecka: „Kup mi tego smartfona / tę kieckę / zabawkę. Inni mają, mama Leny jej kupiła. Co inni sobie o mnie pomyślą, jak mi nie kupisz ?” Przekonasz się, jak łatwo, w kilku krokach jesteś w stanie zmienić nastawienie swojego dziecka. W końcu przestaniecie przerzucać się argumentami, co doprowadzało Cię dotąd do białej gorączki, a Twoja latorośl już nigdy więcej nie trzaśnie drzwiami w odpowiedzi na Twoje „NIE”.
Odpowiem bardzo precyzyjnie i szczegółowo, KIEDY powinieneś ROZPOCZĄĆ EDUKACJĘ FINANSOWĄ swojego DZIECKA. W efekcie zyskasz 100% pewność, że to jest TEN IDEALNY czas. Nie będziesz musiał(a) główkować, czy Twoje dziecko jest na to odpowiednie dojrzałe i będziesz spokojny(a), że nie przeoczyłeś tego szalenie ważnego momentu w rozwoju swojej pociechy.
Rozwiązanie zagadki: „Karta czy gotówka ?”. Dzięki niemu Twoje dziecko zyska praktyczną wiedzę i świadomość tego, że pieniądze nie są wirtualne i że biorą się z pracy. Ułatwi to Twojemu dziecku zrozumienie Twojego wysiłku, który wkładasz w zarabianie na Wasze wspólne życie.
Zdradzę Ci, jakie są 3 różne CELE oszczędzania w trzech różnych grupach wiekowych u dzieci: 3-6 lat, 7-11 lat i u nastolatków. (I – uwierz mi – nie chodzi wcale o to, na co dzieciaki zbierają.) Dzięki temu bardzo szybko zorientujesz się, dlaczego oszczędzanie nie wychodziło Wam dotąd wystarczająco skutecznie albo jak w ogóle je zacząć.
Wiedząc już, jaki cel wychowawczy oszczędzania będzie przyświecał Twojemu dziecku, dostosujesz do jego realizacji idealne strategie i metody, które także znajdziesz w moim ebooku „Dziecko przy kasie”.
4 niezwodne triki, za pomocą których nauczysz swoje dziecko odporności na reklamę – zwłaszcza tę wszechobecną w Internecie i w telewizji. Nigdy więcej nie będziesz skazana na walkę z Youtuberami, Instagramerkami i „królami Tik-Tok’a”. Dzięki temu, że Twoje dziecko otworzy oczy na mechanizmy marketingowe, ilość jego zachcianek radykalnie spadnie. A Ty w końcu kupisz coś SOBIE zamiast ciągle rezygnować ze swoich materialnych potrzeb, bo ciągle kierowałaś się zasadą: „najpierw dzieci”.
Szczegółową analizę tego, co jest zachcianką, a co potrzebą w Twojej konkretnej rodzinie. Odkryjesz różnice między nimi i ich związek z… planowaniem wydatków przez Twoją pociechę. Tym samym uwolnisz zarówno siebie, jak i swoją latorośl od ciągłych debat typu „do jakiej kwoty mogę kupić kurtkę”. A – co najważniejsze - filozofia „znanych marek” i „lansu” przestanie mieć dla Twojego dziecka jakiekolwiek znaczenie.
Rozwiązania na sytuację, kiedy Twoje dziecko zniszczy lub zgubi telefon albo przepuści pieniądze na coś, na co Twoim zdaniem nie powinno… Zamiast się o to wkurzać, w efekcie zapoznasz się z całą paletą możliwości, które pozwolą Ci twórczo wykorzystywać podobne zdarzenia w edukacji finansowej Twojego dziecka. Koniec z nieodpowiedzialnością dzieci i Twoimi nerwami !
Aż 10 tematów do rozmów ze swoim dzieckiem o pieniądzach, posiadaniu i konsumpcji. Odkryjesz, o czym powinnaś porozmawiać z dzieckiem, by budowało w swojej głowie zdrowy obraz pieniędzy. Dodatkowo, znajdziesz w nich szczegółową instrukcję, jak te rozmowy przeprowadzić, by zaowocowały nie tylko zmianą mentalną w głowie Twojego dziecka, ale też budowały Waszą wzajemną, ciepłą relację i Twój autorytet w jego oczach.
Wyczerpującą odpowiedź na pytanie, czy tzw. „przeciętniacy” i „trójkowi” uczniowie są skazani na finansową porażkę w dorosłym życiu. Dzięki temu przestaniesz martwić się na zapas z powodu lepszych i gorszych momentów Twojego dziecka w szkole.
Listę przekonań, które determinują podejście Twojego dziecka do pieniędzy. Zapoznam Cię z tymi, które budują i tymi, które rujnują. W efekcie Twoje dziecko otworzy się na oszczędzanie, pracę i panowanie nad swoimi wydatkami. Koniec z zachciankami, którym dotąd ulegałaś !
Cenne porady i wskazówki, jak organizować swojemu dziecku środowisko ludzi, którzy będą sprzyjali jego edukacji finansowej. Dzięki nim będziesz potrafiła zapobiec sytuacjom, by nikt z otoczenia Twojej latorośli nie podcinał jej skrzydeł. Jednocześnie zorganizujesz taką „ekipę”, która będzie ciągnąć ją do góry, inspirować i wspierać.
Konkretną i skuteczną strategię, za pomocą której nauczysz swoje dziecko świadomego kupowania w sklepach stacjonarnych i w Internecie. W rezultacie Twoje dziecko będzie wiedziało, na co zwracać uwagę zarówno podczas codziennych zakupów spożywczych, jak i kupując sobie wymarzoną bluzę. Wreszcie przestanie bezmyślnie przepuszczać Twoje ciężko zarobione pieniądze kupując pod wpływem impulsu.
Zdradzę Ci sekret, w jaki sposób możesz pomóc swojemu dziecku pomnażać jego „majątek”. Twoja pomoc w tym zakresie sprawi, że wzrośnie jego motywacja do nauki mądrego obchodzenia się z pieniędzmi i przekona się, że cierpliwość i oczekiwanie w sprawach finansowych mają wielka moc. W końcu nie będziesz musiał wygłaszać „kazań” o pieniądzach, których Twoje dziecko szczerze nie znosi.
Rozłożę na czynniki pierwsze odwieczny dylemat rodziców: czy płacić dziecku za obowiązki domowe. Dzięki takiej „rozkminie” uświadomisz sobie wady i zalety takiego rozwiązania, a w konsekwencji już nigdy nie będziesz bić się z myślami, czy właściwie postępujesz płacąc za odkurzenie pokoju i jakie będą tego konsekwencje.
Zapoznam Cię z metodą planowania budżetu przez Twojego nastolatka. Dzięki temu, będzie on miał swoje finanse pod kontrolą i nauczy się oglądać każdą złotówkę nim ją wyda. A – co najważniejsze – zapobiegnie to niekontrolowanym wydatkom Twojego dziecka gdy już wypuścisz je z gniazda. Takie planowanie zapewni Ci wewnętrzny spokój, bo wreszcie przestaniesz się martwić o to, jak Twoje dziecko sobie poradzi wkraczając w dorosłe życie.
Praktyczną i łatwą instrukcję, na jakich zasadach pożyczać swojemu dziecku pieniądze. W rezultacie otworzą Ci się oczy na korzyści wychowawcze, jakie przyniesie to Twojemu dziecku. A Ty przestaniesz wewnętrznie lawirować pomiędzy postawami „Powinnam mu dać. To moje dziecko.” a „Lepiej, jak mu pożyczę.” Koniec z wątpliwościami i nieuzasadnionymi wyrzutami sumienia !
szczegółową analizę tego, jakie znaczenie w byciu konsekwentnym rodzicem ma popełnianie błędów przez Twoje dziecko, co sprawi, że będziesz potrafiła umiejętnie mu w tym towarzyszyć stając się dla niego prawdziwym autorytetem
Odkryję przez Tobą tajemnicę, co wspólnego mają ze sobą uczenie Twojego dziecka panowania nad pieniędzmi oraz jego zapał (lub jego brak) do nauki w szkole. Jeśli jesteś rodzicem, który walczy z nim o odrabianie lekcji, zyskasz wiedzę, w jaki sposób, za pomocą edukacji finansowej, zbudować most do edukacji szkolnej, który ochoczo zacznie przemierzać Twoje dziecko. Wreszcie przestaniesz toczyć boje o lepsze oceny !
Niezbędną wiedzę o tym, w jaki sposób dzieci rozwijają swoje prawo do własności i jak rozumieją temat dzielenia się z innymi na różnych etapach rozwoju. Dzięki niej, nie będziesz już mieć najmniejszych wątpliwości, czy oczekiwać od dziecka dzielenia się jego pieniędzmi. Moralizowanie i Wasze wzajemne kłótnie na ten temat przejdą do historii.
Dokładne rozpracowanie problemu, kiedy i na jakich zasadach możesz założyć dziecku konto w banku. To spowoduje, że planowanie przez Twoje dziecko wydatków będzie prostsze, a ono samo stanie się bardziej odpowiedzialne finansowo.

Zobacz opinie

Nareszcie przestaniesz czuć się jak „najgorszy rodzic świata”, który nie może kupić czegoś swojemu dziecku, bo go na to nie stać !

Albo przestaniesz odczuwać poczucie winy, że kupując swojemu dziecku wszystko, czego zapragnie, nie uczysz go, że pieniądze nie spadają z nieba…

Przestaniesz ciągle główkować: "Czy ona naprawdę potrzebuje tych butów ? Boże, ile pieniędzy na to poszło… " Nie będziesz musiał nieustannie debatować ze swoim dzieckiem nad sensownością zakupu każdej rzeczy. Bo Twoje dziecko przejmie odpowiedzialność za część wydatków, będzie potrafiło je planować, a w efekcie to ono będzie musiało główkować nad tym, ile , jak i na co wydaje, a nie Ty. Co za ulga !

 
Poznasz sposoby na to, by Twoje dziecko miało zawsze swoje pieniądze nawet jeśli nie zarabiasz milionów. Nauczysz je tak nimi zarządzać, że nigdy nie znajdzie się nigdy w sytuacji bycia „bez grosza przy duszy”. I wreszcie przestanie ślepo pragnąć tych samych gadżetów, co rówieśnicy, i nauczy się szacunku do pieniędzy i pracy ! Instargramerki i tik-tokerzy przestaną mieć dla niego jakiekolwiek znaczenie.

 
Zyskasz poczucie finansowego bezpieczeństwa. Czasy są niepewne, a Twój domowy budżet na pewno nie jest z gumy, choć przy natłoku zachcianek Twojej latorośli mogłeś mieć poczucie, że jest całkiem inaczej… Twoje wydatki w końcu staną się przewidywalne. A może nawet uda Ci się zaoszczędzić na coś, co odkładałeś na wieczne „potem” ?

Możesz dalej trwać w sytuacji, która odbiera Ci mnóstwo radości i życiową energię. Możesz odkładać rozwiązanie tego problemu na jakąś bliżej lub dalej odległą przyszłość.

A tak naprawdę możesz zacząć zmieniać tę sytuację już teraz bez jakiegokolwiek ryzyka !


Jak wygląda e-book od środka?

Spis treści

Wstęp

Rozdział 1. Finanse z głową.

     1. Jakie cele wychowawcze powinny przyświecać rodzicom, którzy chcą, by ich dziecko miało zdrową
         i odpowiedzialną relację z pieniędzmi ?

     2. Inteligencja finansowa.

     3. Jakie myśli - takie życie. Przekonania to podstawa.

 
Rozdział 2. Dziecko i pieniądze.

     1. Rozwój dziecka, emocje i pieniądze. 

     2. Budowanie odporności na konsumpcję i reklamę. 

          2.1. Reklama w życiu współczesnych dzieci.

          2.2. Dlaczego kupujemy ? Konsumpcja pod kontrolą.

Rozdział 3. Wychowanie do bezpieczeństwa finansowego. Najważniejsze wyzwania wychowawcze
w praktyce. 

     1.Oszczędzanie.

          1.1. Przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. 

          1.2. Oszczędzanie u dzieci powyżej 11. roku życia. Nastolatki.

     2. Wydawanie pieniędzy.

          2.1. Budżet domowy.

          2.2. Planowanie wydatków przez dzieci w wieku do 10. roku życia.

          2.3. Planowanie budżetu (przez) nastolatka.

     3. Sekret 6. "szuflady" czyli rzecz o dzieleniu się. 

     4. Kredyty, pożyczki i karty. 

Rozdział 4. Jak dać zarobić naszym pociechom - ważne aspekty pracy wykonywanej przez dzieci. 

     1. O czym należy pamiętać. 

     2. W jaki sposób Twoje dziecko może zarabiać ?

     3. Zatrudnienie małoletniego. 

Kilka słów na koniec.

(Cena ebooka „Dziecko przy kasie” wynosi 47 zł)


Ale to jeszcze nie wszystko!


Bonus #1 WORKBOOK tudzież zeszyt ćwiczeń z zadaniami w formie elektronicznej ( lub w wersji do wydruku). Rozwiązując je, ugruntujesz i uporządkujesz całą swoją wiedzę, którą znajdziesz w ebooku pt. „Dziecko przy kasie”. Będziesz mogła korzystać z workbooka wtedy, kiedy będzie Ci wygodnie !

(wartość: 69zł)

Bonus #2 Dwa plannery oszczędzania Twojego dziecka do wydruku Dzięki tym dwóm atrakcyjnym graficznie tabelom, Twoje dziecko nauczy się planowania swoich oszczędności i będzie widziało realny przyrost swoich oszczędności. Dodatkowo, przyklejanie monet zagwarantuje mu świetną zabawę i umili czas oczekiwania na cel, który wcześniej sobie wyznaczy !

W ramach tego bonusa otrzymasz planner przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz dla dzieci w wieku 6-10 lat. Przy obu znajdziesz szczegółową instrukcję, jak się nimi posługiwać.

(wartość: 29zł)

Bonus#3 mini-ebook pt. „Love kieszonkowe” Znajdziesz w nim konkretne odpowiedzi na pytania, które z pewnością Cię chodzą Ci po głowie:

- Czy kieszonkowe to zapomoga, czy też pomoc dydaktyczna ?
- Czy kieszonkowe powinno mieć coś wspólnego z obowiązkami domowymi dzieci ?
- Ile kieszonkowego powinny otrzymywać dzieci ?
- Od kiedy dzieci powinny dostawać kieszonkowe ?
- Na co ma być przeznaczone ? 

Te oraz wiele innych wątpliwości rozwieje Ci ten poradnik.

(WARTOŚĆ: 29zł)

choose your image

Bonus #4 Księga Małych Wielkich Szczęść

W czasach, kiedy konsumpcjonizm wdziera się niemal w każdą dziecinę życia, a zwłaszcza w wychowanie naszych pociech, coraz trudniej cieszyć się z tzw. „małych rzeczy”: sytuacji, gdy ktoś okazał się życzliwy, a pogoda za oknem była wyjątkowo piękna. Dobry nastrój coraz częściej wiąże się, niestety, z kupowaniem. Dlatego oddaję w Twoje ręce to wyjątkowe narzędzie, które pomoże Ci nauczyć Twoje dziecko dostrzeganie codziennych małych szczęść. Ich zapisywanie w tej „Księdze…” rozwinie w Twoim dzieckiem refleksję nad prawdziwym szczęściem, które wcale nie wiąże się z posiadaniem gadżetów.

(wartość: 35zł)

Wartość całego pakietu (ebook „Dziecko przy kasie” + bonusy)

Wynosi 209 zł !

Cena dla Ciebie to jedyne:

47 zł!

Masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli uznasz, że ten ebook nie jest najlepszym dostępnym ebookiem, który pomoże Ci rozprawić się z problemem materialnych zachcianek Twojego dziecka !

CENA STANDARDOWA ZA EBOOK
+ WSZYSTKIE BONUSY: 209zł

AKTUALNA CENA: 47

(liczba sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli uznasz, że ten ebook nie jest najlepszym dostępnym ebookiem, który pomoże Ci rozprawić się z problemem materialnych zachcianek Twojego dziecka !

Dodatkowo chroni Cię gwarancja!

Postanowiłam wziąć całe ryzyko na siebie! 

Co to oznacza? 

Być może pomyślisz, że jestem szalona... 

Ale jestem tak pewna wartości, którą daję w tym e-booku, że mogę sobie na to pozwolić. 

Jeśli po przeczytaniu tego e-booka stwierdzisz, że Ci się nie spodobał - to po prostu do mnie napisz, a ja oddam Ci Twoje pieniądze. 

Chcę, abyś była absolutnie zakochana w tym, co dla Ciebie tutaj przygotowałam. W przeciwnym razie zwrócę Ci Twoją inwestycję w tą wiedzę. 

To uczciwe, prawda ?

Najczęściej zadawane pytania:

Czy ten ebook da mi 100 % gwarancji, że moje dziecko w końcu zacznie szanować pieniądze i przedmioty ?


Tak naprawdę wiele zależy od Ciebie. Ja daję Ci sprawdzone narzędzie, ale to Ty decydujesz na ile, kiedy i w jakim stopniu go użyjesz. Wychodzę z założenia, że lepiej coś wiedzieć niż nie wiedzieć. W momencie, kiedy masz wiedzę stajesz się świadomym pewnych spraw, masz tym samym lepszą kontrolę nad tym, co zrobisz. Ale jeśli nawet masz wiedzę, nie zawsze wybierzesz dobrze. Bo na przykład dopadnie Cię zmęczenie lub nadmiar spraw i nie wszystko ogarniesz. Jednak życie nie raz udowodniło mi, że nawet jeśli na 10 przypadków, 1 raz postąpisz właściwie, to po jakimś czasie zaczniesz odczuwać tego efekty. A to, zwłaszcza pozytywny feedback w postaci zmian w zachowaniu Twoich dzieci - zachęci Cię do tego, by trzymać się raz obranej drogi. Myślę, że ta gra jest warta świeczki jeśli pomyślisz o tym w dłuższej perspektywie czasowej – w trosce o swoje dziecko i stan swojego konta. Jeśli zaczniesz już dziś, masz ogromną szansę na to, że inflacja, kryzysy, wzrost cen czy bezrobocie nie będą spędzać Ci snu z powiek, gdy będziesz myśleć o przyszłości swojej córki czy syna. A już dziś uwolnisz się też od bycia pod presją kupowania dziecku „Bo inni mają”, „Bo reklamowali w tv”. I w końcu zaczniesz mieć też pieniądze na to, by samemu / samej sobie coś kupić.

Jestem samotna matką / samotnym ojcem. Czy ten ebook może być dla mnie?


Ponad wszelką wątpliwość - tak ! Samodzielna Mama / samodzielny Tata ma znacznie więcej na głowie niż rodzic która ma męża/żonę lub partnera, z którym można podzielić się obowiązkami i odpowiedzialnością. Z pewnością więcej pracujesz i masz więcej do pilnowania jeśli wychowujesz dziecko w pojedynkę. Możliwe, że więcej i częściej nie ma Cię w domu bo dorabiasz po godzinach. W Twoim przypadku wzrasta ryzyko chęci zrekompensowania dziecku braku drugiego rodzica. W efekcie, Twoja latorośl może naciągać Cię częściej na różne rzeczy, a Ty możesz odczuwać większe poczucie winy, jeśli nie zdołasz spełnić jego zachcianki. Dlatego, zwłaszcza Tobie, Samodzielny Rodzicu, polecam więc ebooka „Dziecko przy kasie”.

To jest silniejsze ode mnie. Ulegam i nie potrafię dać sobie z tym rady.


Wierzę Ci. To naprawdę frustrujące. Ja też tego czasem doświadczam. Na szczęście tylko czasem, a nie podczas każdej wizyty w sklepie z moimi dziećmi Wiedz, że jeśli otrzymasz wiedzę, która zapali Ci kilka naprawdę ważnych „czerwonych lampek” w głowie… Jeśli zobaczysz, co stoi za problemem braku szacunku do pieniędzy u Twojego dziecka… Jeśli otrzymasz konkretne sposoby na to, jak okiełznać te materialne dziecięce pragnienia, to dużo łatwiej Ci będzie się im nie poddać. Zrozumienie czegoś „od środka” zazwyczaj pomaga w podobnych sytuacjach.

Od kiedy i w jakiej formie otrzymam ebooka?


Dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie. Otrzymasz link do platformy szkoleniowej, gdzie znajdziesz ebooka i wszystkie bonusy (w zależności od tego, co zamawiasz, będą to materiały: audio, lub/i ebooki) wraz z loginem oraz hasło. Z wszystkich tych materiałów będziesz mógł/mogła korzystać w najbardziej dogodnym dla siebie czasie przez okres roku na platformie. Jestem pewna, że po roku te materiały nie będą Ci już do niczego potrzebne, bo przez ten czas wszystkiego się nauczysz. Dodatkowo możesz otrzymać wszystkie ebooki oraz audiobooki w formie pdf, które zapiszesz sobie w komputerze bezterminowo.

Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?


To proste. Albo ebook "Bo ja tak powiedziałam !" spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolona, albo oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Wystarczy, ze wyślesz do mnie wiadomość, a otrzymasz zwrot pieniędzy. Jestem pewna jakości tego materiału więc całe ryzyko przenoszę na siebie.

Nie lubię czytać, wolę nagrania video lub audiobook.


Rozumiem Cię. Wiem nawet dlaczego tak jest. Większość autorów książek pisze skomplikowanym językiem, leje wodę i przynudza. Ja też tego nie lubię, dlatego staram się pisać moje ebooki takim językiem, który trafi do każdego rodzica. Przekonasz się, że czytając ebook'a będziesz się czuła/czuł jakbyśmy sobie gadali na luzie przy herbatce. Wczytaj się dobrze w opinie, które znajdziesz na tej stronie. Znajdziesz w nich najlepszą odpowiedź na swoje wątpliwości.

Czy można nauczyć się czegoś z ebook'a zakupionego w Internecie?


Bezwzględnie i ponad wszelka wątpliwość tak ! Praktycznie, większość dostępnej dziś wiedzy znajduje się w Internecie. Ja sama korzystam bardzo często z kursów, szkoleń i ebooków zakupionych w sieci. W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie. Masz całą potrzebną wiedzę cały czas przy sobie, przerabiasz materiały, kiedy masz czas i nastrój, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze go zrozumieć i zapamiętać. Podczas pojedynczej konsultacji na żywo nie zdążyłabym przekazać Ci nawet 10% wiedzy, która jest w tym ebook'u, a szczerze mówiąc wzięłabym za to kwotę, która kilkakrotnie przewyższa jego cenę.

Czy dam sobie radę z wprowadzaniem zmian w sobie, w dziecku, w naszym życiu?


Przeczytaj dobrze opinie moich Klientów i Klientek, które znajdziesz na tej stronie. To są tacy sami rodzice jak Ty. Też mieli podobne wątpliwości. A do tego całe mnóstwo ograniczeń, mało czasu, dużo pracy i niewiele chęci. Ale są matkami i ojcami, najlepiej znają swoje dziecko. Wiedzą doskonale, że jeśli połączą efekty obserwacji swojego syna czy córki i własne doświadczenia z wiedzą, którą znajdą w moim ebooku, to, w końcu odzyskają spokój. Od siebie dodam, że zmiana to jedyna pewna rzecz w życiu. Tak naprawdę od Ciebie zależy, czy to Ty będziesz kierować swoją zmianą (np. powoli, krok po kroku ucząc się nowych umiejętności), czy poddasz się jednak tej niefajnej zmianie, która nastąpi i tak… I na przykład spowoduje wzrost Twoje frustracji, topnienie pieniędzy na koncie, niepewność jutra i codzienną utratę energii na przepychanki słowne z własnym dzieckiem. Nie chodzi o to, by w kilka chwil osiągnąć cel, ale żeby wejść na właściwą drogę, która do niego prowadzi. Większość ludzi jest w stanie to zrobić bez większych problemów.


Jest coś jeszcze. Już teraz możesz cieszyć się wiedzą z EBOOKA nie wydając na niego ani grosza

Ps.#1 Pamiętam, że chroni mnie aż 30-sto dniowa gwarancja zwrotu, i za jedyne 47 PLN otrzymuję wiedzę o wartości co najmniej 197 PLN. Jeśli znajdę lepszy e-book, który pomoże mi rozwiązać problem braku szacunku do pieniędzy mojego dziecka, naciągania na zachcianki, braku panowania nad wydatkami etc., to w ciągu 30 dni od dnia zakupu otrzymam zwrot pieniędzy co do grosza. To dobry deal. 

Ps. #2 Wiem, że za kwotę 47 PLN otrzymam dodatkowo, całkowicie za darmo pakiet 4 bonusów, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży w takiej cenie. To oznacza, że dostaję całkowicie za darmo wartość, która mocno przewyższa wartość samego e-booka! 

Ps.#3 Wiem, że polegam na Mamie, która przechodziła przez to samo, co ja ale jest też dyplomowanym psychopedagogiem. Wiem, że ten ebook to efekt pracy kogoś, kto posiada dużą wiedzę o tym, jak poradzić sobie z problemem dzieci, które nie są odporne na konsumpcję. Jako że ma aż 4 swoich dzieci w różnym wieku i doświadczenie tego problemu, potrafi go skutecznie rozwiązać. 

Ps.#4 Wiem, że otrzymując tak bogaty pakiet wiedzy nie będę zmuszona już dodatkowo szukać, czytać, wertować Internet, by moje dzieci w końcu stały się świadome tego, ze pieniądze nie rosną na drzewie. Z pomocą tych materiałów będę w stanie wprowadzić jedna konkretną filozofię i „politykę finansową” w naszej rodzinie, dzięki czemu zaoszczędzę mnóstwo czasu i energii.

Copyright © Iwona Duszyńska

SUPER, JUŻ ZA CHWILĘ MOŻESZ OTRZYMAĆ DOSTĘP DO e-booka...

Podaj swój adres e-mail, aby przejść dalej:

Biorąc E-book Dobrowolnie Akceptujesz Politykę Prywatności
I Wyrażasz Zgodę Na Przetwarzanie Danych Osobowych Zgodnie Z Polityką RODO.
Szanujemy Twoją Prywatność I Nikomu Nie Udostępniamy Twoich Danych

Biorąc E-book Dobrowolnie Akceptujesz Politykę Prywatności I Wyrażasz Zgodę Na Przetwarzanie Danych Osobowych Zgodnie Z Polityką RODO.
Szanujemy Twoją Prywatność I Nikomu Nie Udostępniamy Twoich Danych

Close