Poznaj skuteczne techniki

"Odkryj tajemnice skutecznego dogadywania sie z dzieckiem - eBook"

Znajdziesz w nim praktyczne porady i wskazówki, które pomogą Ci zbudować silną relację z dzieckiem i nauczą Cię, jak skutecznie radzić sobie z trudnościami w wychowaniu.

Znajdziesz w nim, jak skutecznie radzić sobie z tym, że Twoje dziecko Cię nie słucha.

Co mówią mamy Anie o eBooku?

PROMOCJA!

164zł

64zł

Cena standardowa za kurs + wszystkie bonusy!

30 dniowa gwarancja zwrotu pięniędzy
600+ zadowolonych rodziców
164zł w samych bonusach!

Z szacunkiem, bez toczenia wiecznych wojen lub poddawania się

Jak skutecznie stawiać swojemu dziecku granice i wymagania?!

Rodzicu obejrzyj to video. Wszystko Ci opowiem w zrozumiały sposób

Czy Ty też tak masz?

Dom i dzieci to Twój drugi etat? Etat, za który nikt Ci nie płaci, a na dodatek nikt nie szanuje Twojej pracy?

Wiele moich koleżanek tak ma... A teraz też wiele moich klientek, którym pomagam uporać się z tym problemem.

Dziś nie muszę już przedzierać się przez rozrzucone buty. Bo zdobywając mnóstwo wiedzy z zakresu psychopedagogiki i gromadząc liczne doświadczenia zrozumiałam, na czym polega problem i znalazłam nie jedno rozwiązanie.

Zauważyłam, że to, co jest największą trudnością u większości Mam, to brak konsekwencji. Pamiętam, jak sama miałam z tym problem. Jak nie potrafiłam postawić granic swoim dzieciom. Albo je naruszałam. Wszystko dlatego, że moja znajomość tego problemu była dość powierzchowna... Na szczęście, to już odległa przeszłosć.

Dlatego ogromnie się cieszę, że dziś oddaję w Twoję ręce mojego ebooka "Bo ja tak powiedziałam !", który każdej Mamie pozwoli dogłębnie zrozumieć temat granic i konsekwencji. A - co najważniejsze - znajdziesz w nim mnóstwo sposóbów na to, jak bez stresu i krzyku wreszcie dogadać się ze swoim dzieckiem. Nie tylko w kwestii domowych obowiązków...

Mam nadzieję, że ta publikacja otworzy przed Tobą morze nowych, rodzicielskich możliwośći, o które zupełnie się nie podejrzewałaś...

Jestem pedagogiem specjalnym

Nazywam sie Iwona Duszyńska, a moją wielka pasją jest psychoedukacja.

Przede wszystkim jednak jestem Mamą 4 dzieci - taką samą jak Ty...

Znam doskonale problemy wychowawcze, z jakimi mierzą się Mamy. Choć z wieloma z nich całkiem nieźle sobie radzę, niektóre spędzały mi sen z powiek. Bałagan, który robiły moje dzieci to był mój koszmar. A sprzątanie po nich albo wieczne przypominanie, by to zrobiły - to była przysłowiowa "orka na ugorze".

Iwona Duszyńska

Nie przegap szansy na poprawę relacji z dzieckiem

Oto czego możesz się spodziewać
w e-booku:

Oto czego możesz się spodziewać w e-booku:

ODKRYJESZ całą gamę przyczyn (także tych nieuświadomionych!), które nie pozwalają Ci być konsekwentną Mamą, dzięki czemu będziesz wiedziała, co powinnaś zmienić, być potrafiła skutecznie wyegzekwować od swojego dziecka odkładanie brudnych szklanek do zmywarki.
OTRZYMASZ bardzo konkretne i precyzyjne wyjaśnienie, czym są granice, co sprawi, że zrozumiesz, od czego zacząć, by Twoje relacje z dzieckiem, a także z innymi ludźmi stały się dużo bardziej satysfakcjonujące.
POZNASZ istotne argumenty mówiące o tym, dlaczego należy dbać o granice swoje i dziecka, i jak należy robić to z szacunkiem. Tym samym nauczysz się skuteczniej otrzymywać to, na czym Ci zależy bez utraty miłości swojej pociechy.
ZDOBĘDZIESZ niezwykle ważne informacje o tym, jakie są skutki niekontrolowanych wybuchów Twojej złości, wynikającej z tego, że dziecko znów Cię nie posłuchało, a to sprawi, że wzrośnie Twoja motywacja do tego, by to zmienić.
DOSTANIESZ praktyczną i łatwą instrukcję, w jaki sposób złościć się na dziecko tak, by nie krzywdzić ani jego, ani siebie, co zapewni Ci luz i wewnętrzny spokój. Poczujesz ulgę już na samą myśl o tym, że wiesz, co robić, gdy się w Tobie "zagotuje".
ZNAJDZIESZ cenne porady, jak w prosty sposób przerwać błędne koło "nakręcania się" w sytuacji, gdy wszystko znów zawiodło, dziecko nie odpuszcza, a Ty czujesz, że im więcej mówisz, tym jest gorzej. Dzięki nim nigdy więcej nie będziesz niepotrzebnie tracić energii na bezsensowne kłótnie i dyskusje.
POZNASZ Listę 5-ciu "pułapek", w jakie wpadasz i tkwisz zupełnie o tym nie wiedząc, które nie pozwalają Ci na bycie konsekwentnym rodzicem. Odtąd będziesz potrafiła rozpoznać, jakie przeszkody sprawiają, że tak trudno się Wam dogadać, a to spowoduje, że z łatwością nad nimi zapanujesz.
OTRZYMASZ Solidną dawkę pomysłów na to, jak poradzić sobie z młodszym dzieckiem, które za nic w świecie nie chce Cię słuchać - nie sprząta zabawek, nie chce się ubierać itd. Nigdy więcej nie będziesz musiała na szybko kombinować, co tu zrobić, by wyjść rano z domu bez nerwów i awantur - po prostu sięgniesz do "gotowca".
ODKRYJESZ "Odtajnienie" kilku sekretów, w jaki sposób nakłonić nastolatka do wywiązywania się z zawartych z Tobą umów w sposób bezstresowy i przyjemny dla Ciebie i dla niego. Dzięki temu przestaniesz marzyć o tym, "by ten straszny okres dojrzewania już się skończył", a Twoje relacje z nastolatkiem staną się znowu ciepłe i pełne zaufania - bo powtarzanie 100 razy "wynieś śmieci" w ogóle zniknie z domowego eteru.
PRZYSWOISZ sprawdzone "triki" i ułatwienia, które sprawią, że Twoje dziecko będzie pomagało Ci w obowiązkach domowych. Nie będziesz musiała już więcej szukać, błądzić i eksperymentować z telewizyjną i internetową wiedzą. Zamiast "igły w stogu siana", wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu.
ZDOBĘDZIESZ wiedzę o tym, czym różni się kara od konsekwencji oraz wyjaśnienie, dlaczego w długofalowej perspektywie przynosi ona więcej szkody niż pożytku. Dzięki temu Twoje dziecko wyrośnie na odpowiedzialnego i samodzielnego dorosłego ze zdrowym poczuciem własnej wartości, a gdy dorośnie - oboje będziecie cieszyć się szczerą, ciepłą i dojrzałą relacją obfitującą w mnóstwo pięknych wspomnień.
ZNAJDZIESZ najlepsze metody na rozminowanie konfliktu, gdy już do niego dojdzie i zapobieganie kolejnym. Dzięki nim będziesz wiedziała, jak zarządzać trudnymi emocjami (swoimi i Twojej pociechy) tak, by to nie one rządziły Waszymi wspólnymi sprawami, a współpraca oparta na szacunku i porozumienie.
OTRZYMASZ wyjaśnienie co wspólnego ma zadawanie pytań z byciem konsekwentnym i jednocześnie empatycznym rodzicem. To pozwoli Ci na jednoczesne: 1) zadbanie o swoje granice, 2)zadbanie o granice dziecka i 3) zadbanie o dobro całej rodziny.
OPANUJESZ strategię, jak zamienić "suche" polecenia i rozkazy w twórczą, odpowiedzialną i pełną szacunku współpracę, dzięki czemu w Waszym domu będzie czysto i przyjemnie, a Ty nie będziesz się czuła niczym Matka-Komendant, którą Twoje posłuszne ukochane dziecko od dłuższego czasu omija szerokim łukiem.
POZNASZ skuteczne "sztuczki" komunikacyjne, które uchronią Cię przed gderaniem, prawieniem kazań oraz krzykiem, i jednocześnie wyzwolą w Twoim dziecku chęć pomagania Ci w domu i wywiązywania się z tego, na co się umawialiście.
PRZYSWOISZ rozwiązania na sytuacje, które nie mogą czekać, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz się stresować w chwilach pośpiechu mając u boku zmęczone lub kapryśne dziecko.
ZDOBĘDZIESZ szczegółową analizę tego, jakie znaczenie w byciu konsekwentnym rodzicem ma popełnianie błędów przez Twoje dziecko, co sprawi, że będziesz potrafiła umiejętnie mu w tym towarzyszyć stając się dla niego prawdziwym autorytetem.
POZYSKASZ niezbędne wskazówki, czego powinnaś się wystrzegać chcąc być konsekwentną i jednocześnie empatyczną Mamą, co pozwoli Ci uniknąć wielu błędów, które mogłyby bardzo zaszkodzić Twojej relacji z ukochanym dzieckiem.

...oraz o wiele, wiele więcej!

Zobacz opinię Oli

“Ten ebook poukładał nie tylko w pokoju mojej córki, ale w mojej głowie...”

Nasze dzieci się zmieniają, a my powinniśmy podążać za tymi zmianami chcąc się z nimi dogadać. Bo coś, co działało kiedyś, dziś już nie działa.(...) Dzięki ebookowi Iwony jestem w stanie dogadać się z córką i wyegzekwować to, na czym mi zależy."

Zakładam, że krytyka innych to ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz do szczęścia...

Nikt nie będzie Ci więcej zarzucał, że nie umiesz wychować swoich dzieci!

Przestaniesz ciągle główkować "Co ja robię nie tak? Czemu on mnie nie słucha?" Nie będziesz musiała tysiąc razy prosić się o porządek w kuchni, bo Twoje dziecko w końcu Cię usłyszy! Ufff...
Poznasz sposoby na to, by Twojemu dziecku w końcu się chciało. Byś nie musiała myśleć o swoim dziecku, że "jest leniem" i " z takim podejściem nigdy w życiu do niczego nie dojdzie".
Nauczysz się dbać o swoje własne potrzeby. Wyjdziesz ze znienawidzonych, zabierających Ci energię ról: sprzątaczki, "przypominaczki", popychadła, lub wydającego rozkazy komendanta domu.

Możesz dalej trwać w sytuacji, która odbiera Ci mnóstwo radości i życiową energię. Możesz odkładać rozwiązanie tego problemu na jakąś bliżej lub dalej odległą przyszłość. A tak naprawdę możesz zacząć zmieniać tę sytuację już teraz bez jakiegokolwiek ryzyka!

Spis treści

Jak wygląda e-book od środka?

Skąd ja to znam .............................................................................................................................................

Rozdział 1. O co chodzi z tymi granicami .............................................................................................

     Hulaj dusza, piekła nie ma? .................................................................................................................

     Granice dziecka .......................................................................................................................................

     Twoje granice ...........................................................................................................................................

     Testowanie granic ..................................................................................................................................

Rozdział 2. Pułapki, w które łatwo wpaść ...........................................................................................

     Pułapka mniej lub bardziej uświadomionych intencji i oczekiwań.........................................

     Pułapka Twojej złości.............................................................................................................................

     Pułapka braku poczucia własnej wartości......................................................................................

     Pułapka podstępnych myśli i emocji.................................................................................................

     Pułapka słowa NIE..................................................................................................................................

Rozdział 4. Co drzemie w dzieciach........................................................................................................

     Małe i młodsze dzieci.............................................................................................................................

     Nastolatki...................................................................................................................................................

Rozdział 5. Zachowania, których masz dość.......................................................................................

     Pyskowanie...............................................................................................................................................

     Marudzenie................................................................................................................................................

Rozdział 6. Nie chcę! Nie będę! Nie zrobię!...........................................................................................

Rozdział 7. Znaki zapytania zamiast kropek... Pytania na rozwiązania........................................

Rozdział 8. (Nie takie znowu straszne) stawianie granic..................................................................

Rozdział 9. Towarzysz niedoli....................................................................................................................

Wszystko będzie dobrze..............................................................................................................................

Skąd ja to znam .....................................................

Rozdział 1. O co chodzi z tymi granicami .....

     Hulaj dusza, piekła nie ma? .........................

     Granice dziecka ................................................

     Twoje granice ...................................................

     Testowanie granic ...........................................

Rozdział 2. Pułapki, w które łatwo wpaść ...

     Pułapka mniej lub bardziej
     uświadomionych intencji i oczekiwań.......

     Pułapka Twojej złości.....................................

     Pułapka braku poczucia własnej
     wartości...............................................................

     Pułapka podstępnych myśli i emocji........

Rozdział 4. Co drzemie w dzieciach................

     
Małe i młodsze dzieci......................................

     Nastolatki............................................................

Rozdział 5. Zachowania, których masz dość.

     Pyskowanie........................................................

     Marudzenie.........................................................

Rozdział 6. Nie chcę! Nie będę! Nie zrobię!...

Rozdział 7. Znaki zapytania zamiast kropek... Pytania na rozwiązania......................

Rozdział 8. (Nie takie znowu straszne) stawianie granic.....................................................

Rozdział 9. Towarzysz niedoli...........................

Wszystko będzie dobrze.....................................

Ale to jeszcze nie wszystko

Specjalnie dla Ciebie w cenie eBooka przygotowałam bonusy i niespodzianki warte aż 125zł!

BONUS #1 - darmowy pierwszy rozdział mojego autorskiego audiobooka pt. "Mucha nie siada. Mały nie-poradnik o wielkich porządkach."

To coś, co łączy w sobie naukę i rozrywkę. To darmowy pierwszy rozdział mojego autorskiego audiobooka pt."Mucha nie siada" o rodzince, która mierzy się z problemem wiecznego bałaganu w domu. Dzięki niemu wspólnie się pośmiejecie, bo jest zabawny, a to pozwoli Wam na zbudowanie dobrej atmosfery, która jest niezwykle ważna w procesie wprowadzania zmian w rodzinie.

Cały audiobook zawiera też mnóstwo wiedzy psychopedagogicznej, porad - dzięki nim poczujesz się bardziej pewnie. Audiobooka mogą słuchac już 5-6-latki, ale tak naprawdę powinna posłuchać go cała rodzina. Do tego otrzymasz 7 kolorowanek do wydruku - dziecko może kolorować słuchając.

wartość:

19zł

POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW

BONUS #2 - godzinne video-szkolenie webinarowe "Moje dziecko nie chce po sobie sprzątać ! Poznaj 3 klucze do rozwiązania zagadki, dlaczego tak się dzieje."

To materiał, który dostarczy Ci wiedzy o bardzo nieoczywistych powodach, dla których dzieci nie sprzątają w domu. Jest ich bardzo wiele i bardzo często wiążą się one z ograniczeniami, które po prostu wynikają z ich rozwoju. Ale nie tylko. Z tego szkolenia dowiesz się także, jak zapobiegać lękowi przed sprzątaniem, z który często zmagają się dzieci, czy sensoryka i relacje w domu mogą mieć związek w wiecznym "Nie !" i jaką rolę odgrywa dopamina w (nie)chęci dziecka do pomocy w obowiązkach.

wartość:

97zł

BONUS #3  - przewodnik pt. "3 sekretne metody na odczarowanie niechęci Twojego dziecka do sprzątania".

Znajdziesz w nim 3 sprawdzone metody, które bardzo Ci się przydadzą w angażowaniu dziecka do pomocy w obowiazkach domowych.

Dzięki nim zarówno dzieci samotnych mam, jak i mam, które mają u swego boku partnera albo męża, zaczną pomagać w domu.

wartość:

29zł

BONUS #4 - To mini-ebook pt. "Dobre pytanie", który jest zapisem niezwykle ważnych pytań Mam, które pojawiły się na jednym z moich webinarów. Znajdziesz tam krótkie i konkretne porady na to, jak radzić sobie z utrzymaniem porządku w domu w kontekście m.in. takich kwestii jak wspólny pokój z rodzeństwem, mąż, który nie wspiera, czy bałagan w pokoju nastolatka i nie tylko.

wartość:

19zł

Wartość wszystkich bonusów to 164zł!

Nic nie ryzykujesz

Dodatkowo chroni Cię 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Postanowiłam wziąć całe ryzyko na siebie! Co to oznacza? Być może pomyślisz, że jestem szalona... Ale jestem tak pewna wartości, którą daję w tym e-booku, że mogę sobie na to pozwolić. Jeśli po przeczytaniu tego e-booka stwierdzisz, że Ci się nie spodobał - to po prostu do mnie napisz, a ja oddam Ci Twoje pieniądze. Chcę, abyś była absolutnie zakochana w tym, co dla Ciebie tutaj przygotowałam. W przeciwnym razie zwrócę Ci Twoją inwestycję w tą wiedzę. To uczciwe, prawda?

Cena standardowa za eBook + wszystkie bonusy: 164zł

AKTUALNA CENA 64zł

(Liczba sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli uznasz, że ten ebook nie jest najlepszym dostępnym ebookiem, który pomoże Ci stać się konsekwentną Mamą!

Masz jakieś wątpliwości?

W tym miejscu odpowiem na najczęściej zadawane pytania

Czy ten ebook da mi 100 % gwarancji, że stanę się konsekwentna?

Tak naprawdę wiele zależy od Ciebie. Ja daję Ci sprawdzone narzędzie, ale ty Ty decydujesz na ile, kiedy i w jakim stopniu go użyjesz. Wychodzę z założenia, ze lepiej coś wiedzieć niż nie wiedzieć. W momencie, kiedy masz wiedzę, masz tym samym lepszą kontrolę nad wyborami swoich zachowań. Nawet jeśli masz wiedzę, nie zawsze wybierzesz dobrze. Bo na przykład będziesz zbyt zmęczona, czy przytłoczona. Ale życie nie raz udowodniło mi, że nawet jeśli na 10 przypadków, 1 raz postąpisz właściwie, to po jakimś czasie zaczniesz odczuwać tego efekty. A to, zwłaszcza pozytywny feedback w postaci zachowań Twoich dzieci - zachęci Cię do tego, by przejść na wyższy etap i na 10 przypadków 2 razy postąpić dobrze. A potem 3, itd. Myślę, że ta gra jest warta świeczki jeśli pomyślisz o tym w dłuższej perspektywie czasowej. Jeśli zaczniesz już dziś, masz ogromną szansę na to, że nie skończysz jako zmęczona staruszka ze zrujnowanym zdrowiem, która będzie żałować: "Dlaczego nie zatrzymałam tego, kiedy był na to czas, gdy wychowywałam dzieci?".

Czy ten ebook jest tylko dla kobiet?

Absolutnie nie. Niemniej w większości wypadków w Polsce to kobiety panują nad większością domowo-rodzinnej rzeczywistości. Wychowują dzieci, piorą, sprzątają, gotują, wożą na zajęcia, pilnują odrabiania lekcji. W związku z tym, to one mają codziennie na swojej głowie dziesiątki sytuacji, kiedy powinny stawiać granice i uczyć dzieci samodzielności i konsekwencji swoich działań. W takim nadmiarze zadań łatwo o zmęczenie i rezygnację, a w efekcie o odpuszczanie sobie i dzieciom. No i błędne koło się zamyka. Mój ebook ma za zadanie pomóc Mamom jej przerwać. Jeśli jesteś kochającym, mądrym facetem, który chciałby jej w tym pomóc, to zdecydowanie Ty także powinieneś zajrzeć do tej publikacji !

Jestem samotna matką / samotnym ojcem. Czy ten ebook może być dla mnie?

Ponad wszelką wątpliwość - tak ! Samodzielna Mama ma znacznie więcej na głowie niż Mama, która ma męża lub partnera, kiedy można podzielić się obowiązkami i odpowiedzialnością. Jesli jesteś samodzielną Mamą, to masz z pewnością więcej pracy i pilnowania. Możliwe, że więcej i częściej nie ma Cię w domu bo dorabiasz po godzinach. O wiele trudniej jest Ci trzymać rękę na pulsie. Ponadto, choć oczywiście nie jest to regułą -  wielu samodzielnych rodziców próbuje zrekompensować swojemu dziecku brak drugiego rodzica, skutkiem czego na więcej mu pozwala, więcej odpuszcza. Tak więc zdecydowanie warto zwiększyć swoją wiedzę na temat konsekwencji i stawiania granic, by zadbać zarówno o siebie, jak i dziecko.

Moje dziecko mnie nie słucha. Próbowałam już wszystkiego. 

Wierzę Ci. To naprawdę frustrujące. Sama tego doświadczyam. Na szczęście dzieci są w naturalny sposób chcą współracować z rodzicem. To wynika z natury, więzi, z bycia zależnym od rodzica. Bez niego nie przetrwają. Jeśli więc dziecko Cię nie słucha, to znaczy, że istnieje jakaś przeszkoda takiej sytuacji. Czasami te przeszkody są bardzo poważne, a czasami wręcz prozaiczne. W moim ebooku pokażę Ci bardzo wiele takich przeszkód i udzielę wskazówek, jak je usunąć.  Ty znasz najlepiej swoje dziecko. I dlatego po solidnej dawce wiedzy, jaką ode mnie otrzymasz, z pewnością rozpoznasz tę blokadę i będziesz wiedziała, co dalej z nią zrobić.

Od kiedy i w jakiej formie otrzymam ebooka?

Dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie. Otrzymasz link do platformy szkoleniowej, gdzie znajdziesz ebooka i wszystkie bonusy (materiały: audio, video, ebooki) wraz z loginem oraz hasło. Z wszystkich tych materiałów będziesz mogła korzystać  w najbardziej dogodnym dla siebie czasie przez okres roku. Jestem pewna, że po roku te materiały nie będą Ci już do niczego potrzebne, bo przez ten czas wszystkiego się nauczysz. Dodatkowo będziesz mogła otrzymać wszystkie ebooki oraz audiobooki w formie pdf na maila, które zapiszesz sobie w komputerze bezterminowo.

Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?

To proste. Albo ebook "Bo ja tak powiedziałam !" spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolona, albo oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Wystarczy, ze wyślesz do mnie wiadomość, a otrzymasz zwrot pieniędzy. Jestem pewna jakości tego materiału więc całe ryzyko przenoszę na siebie.

Nie lubię czytać, wolałabym nagrania video lub audiobook.

Rozumiem Cię. Wiem nawet dlaczego tak jest. Większość autorów książek pisze skomplikowanym językiem, leje wodę i przynudza. Ja też tego nie lubię, dlatego staram się pisać moje ebooki takim językiem, który trafi do każdej Mamy. Przekonasz się, że czytając ebook'a będziesz się czuła jakbyśmy sobie gadali na luzie przy herbatce. Wczytaj się dobrze w opinie, które znajdziesz na tej stronie. Znajdziesz w nich najlepszą odpowiedź  na swoje wątpliwości.

Czy można nauczyć się czegoś z ebook'a zakupionego w internecie?

Oczywiście, że tak! Praktycznie większość dostępnej dziś wiedzy znajduje sie w Internecie. Ja sama korzystam bardzo często z kursów, szkoleń i ebooków zakupionych w sieci. W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie. Masz całą potrzebną wiedzę cały czas przy sobie, przerabiasz materiały kiedy masz czas i nastrój, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze zrozumieć i zapamiętać. Podczas pojedynczej konsultacji na żywo nie zdążyłabym przekazać Ci nawet 10% wiedzy, która jest w tym ebook'u, a szczerze mówiąc wzięłabym za to kwotę, która kilkakrotnie przewyższa cenę tego ebooka.

Czy dam sobie radę z wprowadzaniem zmian w sobie, w dziecku, w naszym życiu?

Przeczytaj dobrze opinie moich klientek które znajdziesz na tej stronie. To są takie same Mamy jak Ty. Też miały podobne wątpliwości. Miały mnóstwo ograniczeń, mało czasu, dużo pracy i niewiele chęci. Ale są Mamami i mają coś, co ma każda Mama na świecie: intuicję. I wiedzą, że ta intuicja w połęczeniu z wiedzą to gwarancja wewnętrznego spokoju. Od siebie dodam, że zmiana to jedyna pewna rzecz w życiu. Tak naprawdę od Ciebie zależy, czy to Ty będziesz kierowała swoją zmianą (np. powoli, krok po kroku uczac się nowych umiejętności), czy poddasz się niefajnej zmianie, która nastąpi i tak i na przykład spowoduje wzrost Twoje frustracji, jeszcze większe problemy ze zdrowiem i pogorszenie relacji z dziećmi... Nie chodzi o to, by w kilka chwil osiągnąć cel, ale żeby wejść na właściwą drogę, która do niego prowadzi. Większość ludzi jest w stanie to zrobić bez większych problemów.

Jest coś jeszcze...

Już teraz możesz cieszyć się wiedzą z eBooka nie wydając na niego ani grosza

Pamiętam, że chroni mnie aż 30-sto dniowa gwarancja zwrotu, i za jedyne 64 PLN otrzymuję wiedzę o wartości co najmniej 300 PLN. Jeśli znajdę lepszy e-book, który pomoże mi rozwiązać problem niekonsekwencji, odpuszczania lub krzyczenia, walki o porządek, o odrobione lekcje etc., to w ciągu 30 dni od dnia zakupu otrzymam zwrot pieniędzy co do grosza. To dobry deal.
Wiem, że za kwotę 64 PLN otrzymam dodatkowo, całkowicie za darmo pakiet 4 bonusów, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży. To oznacza, że dostaję całkowicie za darmo wartość, która mocno przewyższa wartość e-booka!
Wiem, że polegam na Mamie, która przechodziła przez to samo, co ja ale jest też dyplomowanym pedagogiem. Wiem, że ten ebook to efekt pracy kogoś, kto posiada dużą wiedzę o tym, jak poradzić sobie z problemem niekonsekwencji, a problem dzieci, które nie słuchają, nie sprzątają po sobie zna od podszewki i wie, że można go skutecznie rozwiązać.
Wiem, że otrzymując tak bogaty pakiet wiedzy nie będę zmuszona już dodatkowo szukać, czytać, wertować Internet, by moje dzieci w końcu zaczeły pomagać mi w obowiazkach domowych, odrabiać lekcje itd. Tym samym zaoszczędzę mnóstwo czasu i energii, z których w końcu zrobię osobisty użytek.

Copyright 2023 © Iwona Duszyńska

SUPER, JUŻ ZA CHWILĘ MOŻESZ OTRZYMAĆ DOSTĘP DO e-booka...

Podaj swój adres e-mail, aby przejść dalej:

Close

SUPER! Już za chwile możesz otrzymać dostęp do eBooka

Podaj swój adres e-mail, aby przejść dalej

Nie czekaj zostały tylko 2 eBooki w tej cenie

30 dniowa gwarancja zwrotu pięniędzy
600+ zadowolonych rodziców
164zł w samych bonusach!

Klikając przycisk akceptuję polityke prywatności

Close

Wychodząc ze strony tracisz bonusy o wartości 164zł. Jesteś pewna?

Zaczekaj! Taka okazja może się nie powtórzyć

Pamiętaj, że chroni Cię 30 dniowa gwarancja
zwrotu pieniędzy bez żadnych pytań.

Nie czekaj zostały tylko 2 eBooki w tej cenie

Close