** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY **

ZACZEKAJ! Twoje Zamówienie Jest Jeszcze Niepełne

To już ostatni krok...

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję tylko dla nowych klientów!

To naprawdę świetna decyzja! 

Ale...co byś powiedziała, gdybyś miała jeszcze większą szansę na sukces ?

Skoro dołączasz do grona moich klientek, to jestem pewna, że mogę zaoferować Ci kurs video : "Wolna Mama, samodzielne dzieci. Jak uwolnić się od ciągłego sprzątania po innych i odzyskać radość życia. Strategia dla potencjalnych dezerterek. To kurs w rewolucyjnie niskiej cenie, jedyny taki w Polsce, ktory krok po kroku, pozwoli Ci pozbyć się problemu z bałaganem w domu i dziećmi, które nie chcą z Toba współpracować. 

Otrzymasz cały pakiet dodatkowych narzędzi w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki której cały proces zmiany nawyków w Twojej rodzinie stanie się jeszcze ciekawszy i przeprowadzisz go na większym luzie. 

Oto co znajdziesz w kursie:

szczegółową analizę tego, jak dzieci w różnym wieku 3-6 lat, 7-11 lat i nastolatki rozumieją problem bałaganu w domu
kompleksowa wiedzę o tym, jakie przyczyny i blokady mogą stać za niechęcią dzieci do obowiązków domowych
techniki z elementami zabawy, które pozwolą Ci uświadomić Ci wszystkich członków rodziny, dlaczego problem bałaganu w domu jest ważny
zabawy pozwalające wdrożyć do  sprzątania dzieci w wieku przedszkolnym
zasady, w oparciu o które nauczysz dzieci poszczególnych czynności
metody komunikacji, które pozwolą całej Waszej rodzinie na wypracowanie wspólnego podziału obowiązków
sposoby na organizację obowiązków domowych uwzględniające potrzeby wszystkich członków rodziny
pakiet wskazówek dotyczących właściwego budowania pozytywnej motywacji u dzieci
praktyczny instruktaż na temat granic ich szanowania i wyznaczania
kompleksową wiedzę, czym są konsekwencje, kary i nagrody i czy rzeczywiście warto je stosować
strategie zaradcze na problemy, które moga pojawić się na drodze waszej zmiany - gdy trzeba zrobić "krok do tyłu"
porady, jak reagować na bałagan w pokoju nastolatka
wskazówki, jak redukować lęk wielu dzieci przed uczeniem się obowiązkow domowych
technikę nauki na błędach - jak udoskonalić to, czego nauczyło się dziecko
metody na to, jak zaktywizować "zapominalskich", "ociągaczy" i "zranione serca"
instrukcje, jak wesprzeć rodzeństwo w tej zmianie, by zamiast rywalizować, chciało ze soba współpracować
analizę własnych przekonań i postaw, które uniemożliwiają Ci wypracowanie tego, by dzieci chcialy z Tobą współpracować i pomagać w domu
pomysły i sugestie związane z bezpieczeństwem dziecka w czasie sprzątania
będziesz mogła wprowadzić cały proces zmiany w swojej rodzinie krok po kroku. Kiedy poczujesz sie gotowa na kolejny krok - po prostu odpalasz kolejną lekcję
Nie będziesz zmuszona błądzić, szukać, eksperymentować, wszystko znajdziesz w kursie
I wiele, wiele więcej...

Dodatkowo do kursu otrzymasz 5 atrakcyjnych  BONUSY:

BONUS #1 Zeszyty ćwiczeń z zadaniami w formie elektronicznej (w wersji do druku), do których będziesz mogła sięgnąć wtedy, kiedy będzie Ci wygodnie!

Dzięki nim, nim przejdziesz do konkretnych działań na rodzinie, najpierw przećwiczysz je właśnie na tych ćwiczeniach.

A to doda Ci pewności przed praktycznym działaniem!

(WARTOŚĆ: 97zł)

#2 Mini-ebook pt. "Ugryź się w język"

To 10 zakazanych zdań, które nigdy nie powinny paść z Twoich ust jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko zaczęło Ci pomagać, dzięki czemu zorientujesz się, KIEDY warto ugryźć się w język. 

Szczegółowe wyjaśnienia, dlaczego te komunikaty są niebezpieczne dla Twojego dziecka, a to sprawi, że będziesz wiedziała jak nie niszczyć jego poczucia własnej wartości. 

Jak formułować bezpieczne, budujące ALTERNATYWNE komunikaty oparte na wzajemnym szacunku, dzięki którym Wasza relacja się ociepli, stanie się szczera i głęboka, a Ty w efekcie zaczniesz budować swój autorytet.

Przestaniesz mieć poczucie, że nie wiesz, co powiedzieć w danej sytuacji, a to sprawi, że Twoja niepewnosć zniknie i przybędzie Ci większej pewność siebie w działaniu. 

Kiedy kieruje nami złość albo zwyczajnie nie wiemy, co powiedzieć, zdarza nam się powiedzieć dzieciom coś głupiego.  Słowa mają wielką moc.  Na szczęście można nad tym pracować.  Ten mini - poradnik uświadomi Ci  wagę niektórych słów, a to z kolei pozwoli Ci wypracować odpowiednie reakcje, dzięki którym Twoim dzieciakom zaczną rosnąć skrzydła.

(WARTOŚĆ: 29zł)

Bonus #3 Mój autorski audiobook pt."Mucha nie siada. Mały nie-poradnik o wielkich porządkach".

To przezabawna opowieść o rodzince Państwa Rach-Ciach, która mierzy się z problemem ciągłego bałaganu.  Poznasz Mamę - Figę (z makiem), Pana Bańkę oraz ich dzieci: Spoko, Friko i Wenę. Oto, czym Cię zaskoczy: Końska dawka humoru i mnóstwo zabawnych przygód. 

Dzięki temu zobaczysz swój problem z większego dystansu, a to sprawi, że cała zmiana w Waszej rodzinie stanie się wolna od stresu i przeprowadzicie ją na luzie. 

Studia przypadków - dzięki dużym i małym postaciom z tej opowieści, poznasz różne temperamenty i postawy, w których bez problemu odnajdziesz siebie, swoje dzieci i męża. A to bardzo ułatwi Ci spojrzenie na problem bałaganu ich oczami. Podobnie, Twoje dzieci i mąż, słuchając tego audiobooka, łatwiej zorientują się w Twoich potrzebach i trudnych uczuciach. Uświadomisz wszystkim członkom rodziny, że praca kobiety w domu to tak naprawdę bardzo droga usługa, a ona sama nie jest niczyją sprzątaczką... 

Będzisz umiała reagować na specyficzne trudności. Znajdziesz tam tylko KONKRETNE, wybrane elementy wiedzy o rozwoju dzieci w różnym wieku (od przedszkolaka do nastolatka), dzięki której dowiesz się, co może sprawiać dzieciom trudności. A to spowoduje, że z łatwością będziesz umiała je rozpoznać i im zaradzić.

Bohaterami audiobooka są dzieci w każdym przedziale wiekowym (3-6 lat, 7-11 lat i nastolatki).  Został on tak napisany, że może go słuchać cała rodzina doskonale się przy tym bawiąc.  Możecie słuchać go razem fragmentami np. wieczorami lub osobno. Jak kto woli.  To aż 2h i 49 minut fascynujących przygód, dobrego humoru i specjalnie wyselekcjonowanej wiedzy.

(WARTOŚĆ: 47zł)

# 4 Moduł dla zaawansowanych

Jestem pewna, że gdy zrealizujesz kurs, problem obowiązków domowych w Waszej rodzinie przestanie istnieć. Ale nigdy nie jest tak, że nie może być lepiej. 

Spójrz, jakie niespodzianki znajdziesz w tym module:

Jak zmienić to, co dotąd wypracowaliście na zupełnie nowy system podziału obowiązków. Dzięki temu urozmaicie nieco codzienną rutynę.

Będziecie w stanie sprawdzić, który system najbardziej odpowiada Waszym potrzebom i który działa u Was najlepiej. 

Każdy z członków rodziny bez wyjątku przekona się na własnej skórze, co to znaczy w praktyce sprzątać po tych, co robią bałagan, a dzięki temu mąż i dzieciaki jeszcze mocniej utwierdzą się w świadomości tego, ile ten wysiłek kosztował Cię na przestrzeni lat.

Twoje dzieci lepiej zrozumieją pojęcie czasu i nauczą się nim skutecznie zarządzać, dzięki czemu dzieciaki przestaną odwlekać wykonanie obowiązków na wieczne "później"

(WARTOŚĆ: 97zł)

Bonus #5 dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

"Moje dziecko nie chce po sobie sprzątać !", która da Ci następujące możliwości :

Wymienisz się w niej doświadczeniami z innymi mamami, które tak jak Ty, realizują kurs i zmieniają nawyki w swojej rodzinie. Dzięki temu otrzymasz ogrom inspiracji od innych, ale też będziesz mogła sama ich inspirować.

Otrzymasz możliwość kontaktu i konsultacji ze mną na grupie aż przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Dzięki temu będziesz mogła rozwiać wszelkie wątpliwości, zadać dodatkowe pytania, na które chętnie Ci odpowiem.

Dzięki tak zaawansowanemu poszukiwaniu rozwiązań, nie będziesz sama z potencjalnymi trudnościami, bo na bieżąco wspólnymi siłami będziemy sobie z nimi radzić. A to sprawi, że uzyskasz poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój, dzięki czemu przybędzie Ci cierpliwości. Wszystko to znacznie ułatwi cały proces zmiany w rodzinie.

(WARTOŚĆ: 197zł)

Myślę, że też już to widzisz...

Cały pakiet tych narzędzi jest idealnym uzupełnieniem kursu, który zamawiasz. 

Każde z nich pośrednio pomoże Ci rozwiązać problem dziecięcego bałaganu w domu. 

Dzięki tym materiałom przestaniesz błądzić, odzyskasz spokój, bo będziesz wiedziała, jak wymagać i co jest na miarę możliwości Twoich dzieci. 

Zbudujesz z nimi dobrą relację i nauczysz się konsekwencji. Tak postępuje odpowiedzialny rodzic - zdobywa wiedzę, która pozwala mu zarówno wychować samodzielne, odpowiedzialne dziecko, ale też chce zadbać o siebie i swój dobrostan psycho-fizyczny, o swoje życie.

Najlepsze jest to, że możesz to wszystko mieć za ułamek normalnej wartości! Spójrz: 

#1 zeszyt ćwiczeń (workbook) z zadaniami (wartość 97 PLN)
#2 mini-Ebook pt."Ugryź się w język" (wartość 29 PLN)
#3 Audiobook pt. "Mucha nie siada" (wartość 47 PLN)
#4 Moduł dla Zaawansowanych  (wartość 97 zł)
#5 Dostęp do zamkniętej grupy "Moje dziecko nie chce po sobie sprzątać !" na Facebooku  (wartość 197 PLN)

ORAZ:

> E-book: "Bo ja tak powiedziałam! Jak skutecznie i z szacunkiem dla siebie i dziecka stawiać granice i wymagania?" (wartość 47 zł)

> Twój kurs "Wolna Mama, Samodzielne Dzieci. Jak uwolnić się od ciągłego sprzątania po innych i odzyskać radość życia. Strategia dla potencjalnych dezerterek". (wartość 179zł)

> #2 godzinny zapis webinaru: "Moje dziecko nie chce po sobie sprzątać! Poznaj 3 klucze do rozwiązania zagadki, dlaczego tak się dzieje".
(wartość: 97zł)

> #3 mini-przewodnik pt. "3 sekretne metody na odczarowanie niechęci Twojego dziecka do sprzątania" (wartość: 29zł)

> #4 mini-ebook pt. "Dobre pytanie" (wartość: 19zł)

WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU (kurs + pakiet narzędzi): 830zł

CENA DLA CIEBIE :

157zł

Co zyskasz dzięki kursowi "Wolna mama, samodzielne dzieci..."

Będziesz potrafiła wymagać od swoich dzieci. Skutecznie i z szacunkiem, dzięki czemu uzyskasz w końcu kontrolę nad swoją domową przestrzenią i przestaniesz 10 razy prosić o to samo.
Udowodnię Ci, że nie musisz mieć wielkiej wiedzy z psychopedagogiki. Pozostając w zgodzie ze sobą połączysz moją wiedzę ze swoją najlepszą (bo matczyną!) intuicją. W efekcie zyskasz wewnętrzny spokój tak bardzo potrzebny do bycia dobrą mamą.
Podam Ci na tacy tylko to, co jest Ci NA-PRAW-DĘ  PO-TRZE-BNE, dzięki czemu  nie będziesz więcej błądzić pomiędzy poradami koleżanek, ksiażkami i gadającymy głowami w telewizjach śniadaniowych, i w końcu przestaniesz kręcić się w kółko.
Przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces zmiany w Twojej rodzinie, skutkiem czego w Twoim domu nie tylko będzie w końcu czysto, ale oczyści się też atmosfera w  rodzinie. 
Nauczę Cię wielu technik i metod, które będziesz potrafiła zastosować w swojej rodzinie, dzięki czemu juz NIGDY WIĘCEJ nie staniesz pod ścianą i nie będziesz musiała zastanawiać się:  "I co ja mam teraz zrobić ?" Twoje reakcje zawsze już będą pewne i dostosowane do okoliczności.
Zapoznam Cię ze sprawdzonymi sposobami na współpracę z dzieckiem, co spowoduje, że przestaniesz krzyczeć, grozić i wpadać w poczucie winy z powodu ciagłych awantur.
Pokażę Ci, jak stawiać dzieciom granice, dzięki czemu w końcu zatroszczysz się o siebie i swoje potrzeby, które ciągle zaniedbujesz z braku czasu i siły. Już niedługo wypad do SPA przestanie być dla Ciebie "marzeniem ściętej głowy", a stanie się czymś normalnym.
Nauczę Ci, jak zbudować REALNY AUTORYTET, co sprawi, że nie tylko stworzysz fajną relację ze swoim dzieckiem, ale będziesz też potrafiła stawiać mu wymagania.
Podzielę się z Tobą wieloma sekretami, w jaki sposób nauczyć dzieci wykonywania obowiązków domowych i skutecznie je do tego motywować, a to spowoduje, że Twoje dzieciaki staną się w końcu samodzielne i odpowiedzialne.
Pomogę Ci usunąć blokady, które wciąż powstrzymują Cię przed zmianą tej sytuacji permanentnego bałaganu i zmęczenia. Dzięki temu odzyskasz w końcu radość z bycia Mamą, Kobietą i Żoną. 
Pokażę Ci, jak zorganizować życie domowe z dziećmi, dzięki czemu w końcu przybędzie Ci czasu na zasłużony wypoczynek, a Ty nie będziesz więcej musiała dźwigać na swoich barkach domu, dzieci i pracy zawodowej  lądując w łózku o 24:00.

Czy Ty również chcesz dołączyć do tego grona?

Jest tylko jeden haczyk...

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

To Twoja decyzja, która będzie miała wpływ na resztę lat spędzonych z dziećmi.

Możesz podjąć ją teraz, po prostu kliknij przycisk poniżej.


Jest coś jeszcze. Już teraz możesz cieszyć się wiedzą z kursu nie wydając na niego ani grosza

© Copyright Iwona Duszyńska